Про компанію

Цеппелін виступає спонсором Агробізнес Форуму при «Українському клубі аграрного бізнесу»

Цеппелін виступає спонсором Агробізнес Форуму при «Українському клубі аграрного бізнесу»
Цеппелін Україна виступила спонсором проведення IV Інвестиційного Агробізнес Форуму «Інвестиційні стратегії для іноземних інвесторів в агросекторі України: очікування і реалії», який успішно відбувся 16 квітня 2013 року.

У роботі Форуму взяли участь понад 200 учасників, серед яких представники іноземних інвестиційних фондів і банків, аграрних компаній, державних установ, аудиторських і юридичних фірм.

Безумовним показником затребуваності і успішності цього заходу є той факт, що з кожним роком кількість учасників суттєво зростає. Тому що IV Інвестиційний Агробізнес Форум «Інвестиційні стратегії для іноземних інвесторів в агросекторі України: очікування та реалії» - це єдиний захід, який всебічно охоплює всі аспекти інвестиційного та фондового ринку в сільськогосподарському секторі в Україні.

І в четвертий раз Інвестиційний Форум став унікальним майданчиком для обміну інформацією про інвестиційну привабливість і переваги вкладення інвестицій в сільське господарство України, надав можливість презентувати інвестиційні проекти України в аграрному секторі і майданчик для проведення попередніх переговорів, провести В2В зустрічі.

до всіх новин

інші Новини

29.05.2026

На новий рівень захисту з KUHN Boxer М
дізнатись більше

25.05.2026

AGRO CHALLENGE 2026 — два потужні дні в полі!
дізнатись більше

10.04.2026

Щиро вітаємо вас із світлим та радісним святом – Великоднем!
дізнатись більше

31.03.2026

KUHN Boxer — обприскувач, який заходить у поле, як справжній чемпіон!
дізнатись більше
перейти до всіх новин